URZĄDZENIA DO FLOCKOWANIA

 

 

 

  

 

 

 

 

Pistolet natryskowy EASY SET kV 70

 

Aplikator Easy Set 70kV jest małym ręcznym urządzeniem do nakładania flocka. Jest bardzo popularny ze względu na uniwersalność i łatwość w obsłudze. Urządzenie (60 - 90 kV na wyjściu i maksymalnie 0,05 mA) uruchamiane jest standardowo ze źródła zasilania 220/4,5 V, może również być zasilane z baterii (R20). Czas pracy na baterii 3 dni!!!

Napięcie wyjściowe można regulować. Waga urządzenia wynosi około 3 kg wraz z częściami wewnętrznymi, na które składają się trzy dozowniki różnej wielkości i wspomniane wyżej źródło zasilania. Zestaw ten jest godny polecenia ze względu na swoją niezawodność, jest też atrakcyjny cenowo.

W zestawie 2 dozowniki i 4 sitka ! (6 i 15 cm)

Wykorzystanie: do flokowania niedużych serii, np. pokrywanie flokiem tekstyliów, powierzchni wewnętrznych, drobnych przedmiotów, desek samochodowych.

 

PROMOCJA NA PISTOLET EASY SET

 

Cena 2500 zł netto

 

 

 

 

Elektrostat ET-100F

 

Ręczny elektrostat wykorzystywany do pokrywania flokiem powierzchni i form lub jako elektrostat dla urządzeń pojedynczych lub dla całych linii. Maksymalne napięcie wynosi 90 kV, maksymalne netężenie zaś 0,3 mA.

Urządzenie jest wyposażone w pełną regulację napięcia, uziemienie i nastawne zabezpieczenie prądu. ET-100F jest wyposażony w przełącznik (wyłącznik) pedałowy.

Wykorzystanie: przy pokrywaniu flokiem powierzchni lub jako zasilacz dla innych urządzeń, jak Pneumatic 004 czy KF-1 etc.